OYUS BV

Ilmoittaudu seuraavaan viikkokisaan

Kausi 2016

Pelaajia: 28, Pelikertoja 86. Keskimääräinen pelikertamäärä per pelaaja: 3.07.

Pelaaja2016-06-022016-06-092016-06-162016-06-232016-06-302016-07-072016-07-142016-07-212016-07-282016-08-04Paras kisaParhaat 2 kisaaParhaat 3 kisaaParhaat 4 kisaa
Aleksi Ronkainen18.45-------18.0517.818.4536.554.354.3
Heikki Turpeinen16.75--17.5518.8-16.5516.518.95-18.9537.7555.372.05
Jani Järvinen---19.75--18.4520.35--20.3540.158.5558.55
Jari Hoikkala---17.05---16.7518.1516.618.1535.251.9568.55
Jari Kahelin18.1516.117.8-------18.1535.9552.0552.05
Jari Tervonen15.85--15.95------15.9531.831.831.8
Jari Viirret19.55-19.516.5---18.1--19.5539.0557.1573.65
Joni Mäntykoski17.2518.9--------18.936.1536.1536.15
Jori Karjalainen18.4518.22120.618.8--16.25-202141.661.680.4
Jouko Huhtala14.5516.8-19.05------19.0535.8550.450.4
Juuso Ohtonen20.3520.7-18.1-21.317.8519.5519.45-21.34262.3581.9
Kalle Kärnä-----18.419.4518.1516.05-19.4537.855672.05
Kalle Kekkonen----20.9-----20.920.920.920.9
Lauri Härö-20.1-----15.5516.9517.3520.137.4554.469.95
Marko Kyröläinen---18.4------18.418.418.418.4
Nico Hänninen------14.9---14.914.914.914.9
Olli Niemitalo13.25---------13.2513.2513.2513.25
Panu Paakkari---14.6519.6516.315.35-17.3515.2519.653753.368.65
Pasi Ilola-1516.1-15.9-----16.1324747
Pasi Tiermas17.15-----17.1518.119.85202039.8557.9575.1
Pyry Sojakka-------14.5--14.514.514.514.5
Sami Kylmäluoma---15.55-18.4--15.85-18.434.2549.849.8
Samppa Rehu20.7519.4-19.2--20.5517.7520.85-20.8541.662.1581.55
Sampsa Aitta------19.8520.85--20.8540.740.740.7
Tommi Pihkakoski18.45---------18.4518.4518.4518.45
Tuomas Salmi--------15.45-15.4515.4515.4515.45
Ville Anttila14.85---------14.8514.8514.8514.85
Ville Kujanperä --------15.45-15.4515.4515.4515.45

Järjestys neljän parhaan kisan perusteella

1. Juuso Ohtonen (81.9)
2. Samppa Rehu (81.55)
3. Jori Karjalainen (80.4)
4. Pasi Tiermas (75.1)
5. Jari Viirret (73.65)
6. Kalle Kärnä (72.05)
7. Heikki Turpeinen (72.05)
8. Lauri Härö (69.95)
9. Panu Paakkari (68.65)
10. Jari Hoikkala (68.55)
11. Jani Järvinen (58.55)
12. Aleksi Ronkainen (54.3)
13. Jari Kahelin (52.05)
14. Jouko Huhtala (50.4)
15. Sami Kylmäluoma (49.8)
16. Pasi Ilola (47)
17. Sampsa Aitta (40.7)
18. Joni Mäntykoski (36.15)
19. Jari Tervonen (31.8)
20. Kalle Kekkonen (20.9)
21. Tommi Pihkakoski (18.45)
22. Marko Kyröläinen (18.4)
23. Tuomas Salmi (15.45)
24. Ville Kujanperä (15.45)
25. Nico Hänninen (14.9)
26. Ville Anttila (14.85)
27. Pyry Sojakka (14.5)
28. Olli Niemitalo (13.25)

Järjestys kolmen parhaan kisan perusteella

1. Juuso Ohtonen (62.35)
2. Samppa Rehu (62.15)
3. Jori Karjalainen (61.6)
4. Jani Järvinen (58.55)
5. Pasi Tiermas (57.95)
6. Jari Viirret (57.15)
7. Kalle Kärnä (56)
8. Heikki Turpeinen (55.3)
9. Lauri Härö (54.4)
10. Aleksi Ronkainen (54.3)
11. Panu Paakkari (53.3)
12. Jari Kahelin (52.05)
13. Jari Hoikkala (51.95)
14. Jouko Huhtala (50.4)
15. Sami Kylmäluoma (49.8)
16. Pasi Ilola (47)
17. Sampsa Aitta (40.7)
18. Joni Mäntykoski (36.15)
19. Jari Tervonen (31.8)
20. Kalle Kekkonen (20.9)
21. Tommi Pihkakoski (18.45)
22. Marko Kyröläinen (18.4)
23. Tuomas Salmi (15.45)
24. Ville Kujanperä (15.45)
25. Nico Hänninen (14.9)
26. Ville Anttila (14.85)
27. Pyry Sojakka (14.5)
28. Olli Niemitalo (13.25)

Järjestys kahden parhaan kisan perusteella

1. Juuso Ohtonen (42)
2. Jori Karjalainen (41.6)
3. Samppa Rehu (41.6)
4. Sampsa Aitta (40.7)
5. Jani Järvinen (40.1)
6. Pasi Tiermas (39.85)
7. Jari Viirret (39.05)
8. Kalle Kärnä (37.85)
9. Heikki Turpeinen (37.75)
10. Lauri Härö (37.45)
11. Panu Paakkari (37)
12. Aleksi Ronkainen (36.5)
13. Joni Mäntykoski (36.15)
14. Jari Kahelin (35.95)
15. Jouko Huhtala (35.85)
16. Jari Hoikkala (35.2)
17. Sami Kylmäluoma (34.25)
18. Pasi Ilola (32)
19. Jari Tervonen (31.8)
20. Kalle Kekkonen (20.9)
21. Tommi Pihkakoski (18.45)
22. Marko Kyröläinen (18.4)
23. Tuomas Salmi (15.45)
24. Ville Kujanperä (15.45)
25. Nico Hänninen (14.9)
26. Ville Anttila (14.85)
27. Pyry Sojakka (14.5)
28. Olli Niemitalo (13.25)