OYUS BV 2019-, Kaakkuri Devils 2009-2018

Ilmoittaudu seuraavaan viikkokisaan

Kausi 2014

Pelaajia: 47, Pelikertoja 192. Keskimääräinen pelikertamäärä per pelaaja: 4.09.

Pelaaja2014-06-042014-06-112014-06-182014-06-252014-07-022014-07-092014-07-162014-07-232014-07-30Paras kisaParhaat 2 kisaaParhaat 3 kisaaParhaat 4 kisaa
Aleksi Ronkainen-------15.51-15.5115.5115.5115.51
Arto Huhtala-9.4-10.43-11.75-11.13-11.7522.8833.3142.71
Arttu Niskala---13.5312.0914.15--12.8714.1527.6840.5552.64
Esko Niemelä20.2515.84-16.1917.51-17.65-14.3220.2537.955.4171.6
Henri Nivala11.9513.98-12.1-12.1611.48--13.9826.1438.2450.19
Iikka Mäntylä13.11--------13.1113.1113.1113.11
Iiro Majuri-11.1-------11.111.111.111.1
Jani Haataja14.6710.92---15.4316.4413.35-16.4431.8746.5459.89
Jani Hänninen-16.92-19.2120.74-19.6620.87-20.8741.6161.2780.48
Jani Järvinen16.77---19.43-19.9718.1718.8119.9739.458.2176.38
Jani Pernu---9.74-14.39---14.3924.1324.1324.13
Janne Helttunen17.1516.51-17.23--14.25-18.2418.2435.4752.6269.13
Jari Hoikkala14.5913.18--16.8917.116.3715.0515.1217.133.9950.3665.48
Jari Ingerttilä-----12.11---12.1112.1112.1112.11
Jari Kestilä18.4513.55-14.72---15.9213.5618.4534.3749.0962.65
Jari Nurro16.7715.07-18.4618.9319.3820.815.9116.0520.840.1859.1177.57
Joonas Jokela-----16.6516.9418.6415.7118.6435.5852.2367.94
Jori Karjalainen-12.45-------12.4512.4512.4512.45
Jouni Peltoniemi-15.48-14.91-16.0915.9216.89-16.8932.9848.964.38
Jussi Mäkinen16.19--------16.1916.1916.1916.19
Kai-Erik Härkönen17.1719.21---15.5714.87--19.2136.3851.9566.82
Kari Vanhatupa14.9916.86--14.81-17.34-17.7217.7235.0651.9266.91
Kimmo Junttila-17.41-19.76-----19.7637.1737.1737.17
Lauri Härö---14.9515.1917.3714.0617.76-17.7635.1350.3265.27
Marko Kyröläinen11.47--17.49-15.82-18.31-18.3135.851.6263.09
Matti Haapakoski17.1518.31-15.91-19.69-14.816.0219.693855.1571.17
Matti Tolonen18.9715.08---17.1316.413.2-18.9736.152.567.58
Mikko Rytinki13.4112.56-14.72--14.24-15.4315.4330.1544.3957.8
Mikko Sipola16.9916.61-16.09-14.6714.36-17.6917.6934.6851.2967.38
Niko Suihkonen16.03----18.67---18.6734.734.734.7
Olli Koskenkorva-------13.11-13.1113.1113.1113.11
Oskari Seppä17.0713.35-------17.0730.4230.4230.42
Ossi Mäkinen19.4917.68-15.36-19.07---19.4938.5656.2471.6
Otto Viitala16.45--------16.4516.4516.4516.45
Pekka Liuska21.1521.78-20.3716.1220.9418.5219.45-21.7842.9363.8784.24
Petri Nurro-15.33-18.7318.4816.417.1318.6419.9719.9738.757.3475.82
Petteri Parkkisenniemi-18.2-18.6217.6818.4118.8321.1618.8121.1639.9958.877.42
Pyry Sojakka-----10.7911.8613.811.3413.825.663747.79
Sami Kurttila19.1719.1-17.7521.517.68-18.3420.7321.542.2361.480.5
Sami Kylmäluoma-15.07-13.7715.9518.5218.9316.518.2718.9337.4555.7272.22
Samppa Rehu17.89--17.0616.5-19.08-16.8519.0836.9754.0370.88
Seppo Rytinki-13.22---13.25---13.2526.4726.4726.47
Seppo Salmela-16.1-17.6715.08-14.06-16.6817.6734.3550.4565.53
Teemu Illikainen11.5510.16----14.2412.5214.0114.2428.2540.7752.32
Tomi Sonkamuotka-15.44-------15.4415.4415.4415.44
Tommi Pihkakoski-20.6-20.3719.1-15.4216.7219.1420.640.9760.1179.21
Ville Sipola-17.93-------17.9317.9317.9317.93

Järjestys neljän parhaan kisan perusteella

1. Pekka Liuska (84.24)
2. Sami Kurttila (80.5)
3. Jani Hänninen (80.48)
4. Tommi Pihkakoski (79.21)
5. Jari Nurro (77.57)
6. Petteri Parkkisenniemi (77.42)
7. Jani Järvinen (76.38)
8. Petri Nurro (75.82)
9. Sami Kylmäluoma (72.22)
10. Esko Niemelä (71.6)
11. Ossi Mäkinen (71.6)
12. Matti Haapakoski (71.17)
13. Samppa Rehu (70.88)
14. Janne Helttunen (69.13)
15. Joonas Jokela (67.94)
16. Matti Tolonen (67.58)
17. Mikko Sipola (67.38)
18. Kari Vanhatupa (66.91)
19. Kai-Erik Härkönen (66.82)
20. Seppo Salmela (65.53)
21. Jari Hoikkala (65.48)
22. Lauri Härö (65.27)
23. Jouni Peltoniemi (64.38)
24. Marko Kyröläinen (63.09)
25. Jari Kestilä (62.65)
26. Jani Haataja (59.89)
27. Mikko Rytinki (57.8)
28. Arttu Niskala (52.64)
29. Teemu Illikainen (52.32)
30. Henri Nivala (50.19)
31. Pyry Sojakka (47.79)
32. Arto Huhtala (42.71)
33. Kimmo Junttila (37.17)
34. Niko Suihkonen (34.7)
35. Oskari Seppä (30.42)
36. Seppo Rytinki (26.47)
37. Jani Pernu (24.13)
38. Ville Sipola (17.93)
39. Otto Viitala (16.45)
40. Jussi Mäkinen (16.19)
41. Aleksi Ronkainen (15.51)
42. Tomi Sonkamuotka (15.44)
43. Olli Koskenkorva (13.11)
44. Iikka Mäntylä (13.11)
45. Jori Karjalainen (12.45)
46. Jari Ingerttilä (12.11)
47. Iiro Majuri (11.1)

Järjestys kolmen parhaan kisan perusteella

1. Pekka Liuska (63.87)
2. Sami Kurttila (61.4)
3. Jani Hänninen (61.27)
4. Tommi Pihkakoski (60.11)
5. Jari Nurro (59.11)
6. Petteri Parkkisenniemi (58.8)
7. Jani Järvinen (58.21)
8. Petri Nurro (57.34)
9. Ossi Mäkinen (56.24)
10. Sami Kylmäluoma (55.72)
11. Esko Niemelä (55.41)
12. Matti Haapakoski (55.15)
13. Samppa Rehu (54.03)
14. Janne Helttunen (52.62)
15. Matti Tolonen (52.5)
16. Joonas Jokela (52.23)
17. Kai-Erik Härkönen (51.95)
18. Kari Vanhatupa (51.92)
19. Marko Kyröläinen (51.62)
20. Mikko Sipola (51.29)
21. Seppo Salmela (50.45)
22. Jari Hoikkala (50.36)
23. Lauri Härö (50.32)
24. Jari Kestilä (49.09)
25. Jouni Peltoniemi (48.9)
26. Jani Haataja (46.54)
27. Mikko Rytinki (44.39)
28. Teemu Illikainen (40.77)
29. Arttu Niskala (40.55)
30. Henri Nivala (38.24)
31. Kimmo Junttila (37.17)
32. Pyry Sojakka (37)
33. Niko Suihkonen (34.7)
34. Arto Huhtala (33.31)
35. Oskari Seppä (30.42)
36. Seppo Rytinki (26.47)
37. Jani Pernu (24.13)
38. Ville Sipola (17.93)
39. Otto Viitala (16.45)
40. Jussi Mäkinen (16.19)
41. Aleksi Ronkainen (15.51)
42. Tomi Sonkamuotka (15.44)
43. Olli Koskenkorva (13.11)
44. Iikka Mäntylä (13.11)
45. Jori Karjalainen (12.45)
46. Jari Ingerttilä (12.11)
47. Iiro Majuri (11.1)

Järjestys kahden parhaan kisan perusteella

1. Pekka Liuska (42.93)
2. Sami Kurttila (42.23)
3. Jani Hänninen (41.61)
4. Tommi Pihkakoski (40.97)
5. Jari Nurro (40.18)
6. Petteri Parkkisenniemi (39.99)
7. Jani Järvinen (39.4)
8. Petri Nurro (38.7)
9. Ossi Mäkinen (38.56)
10. Matti Haapakoski (38)
11. Esko Niemelä (37.9)
12. Sami Kylmäluoma (37.45)
13. Kimmo Junttila (37.17)
14. Samppa Rehu (36.97)
15. Kai-Erik Härkönen (36.38)
16. Matti Tolonen (36.1)
17. Marko Kyröläinen (35.8)
18. Joonas Jokela (35.58)
19. Janne Helttunen (35.47)
20. Lauri Härö (35.13)
21. Kari Vanhatupa (35.06)
22. Niko Suihkonen (34.7)
23. Mikko Sipola (34.68)
24. Jari Kestilä (34.37)
25. Seppo Salmela (34.35)
26. Jari Hoikkala (33.99)
27. Jouni Peltoniemi (32.98)
28. Jani Haataja (31.87)
29. Oskari Seppä (30.42)
30. Mikko Rytinki (30.15)
31. Teemu Illikainen (28.25)
32. Arttu Niskala (27.68)
33. Seppo Rytinki (26.47)
34. Henri Nivala (26.14)
35. Pyry Sojakka (25.66)
36. Jani Pernu (24.13)
37. Arto Huhtala (22.88)
38. Ville Sipola (17.93)
39. Otto Viitala (16.45)
40. Jussi Mäkinen (16.19)
41. Aleksi Ronkainen (15.51)
42. Tomi Sonkamuotka (15.44)
43. Olli Koskenkorva (13.11)
44. Iikka Mäntylä (13.11)
45. Jori Karjalainen (12.45)
46. Jari Ingerttilä (12.11)
47. Iiro Majuri (11.1)